סורגים

סורגים- בטיחות ויופי ללא פשרות

סורגים כיום, עונים לא רק על צרכי בטיחות אלא גם על צרכי עיצוב, משפחות רבות בבתים משותפים ופרטיים כאחד משתמשים בסורגים כפריט בטיחותי ואסתטי, קיימים סורגים בעיצובים שונים המותאמים לצרכי אוכלוסיות שונות מבחינת הפרמטרים העיצוביים, הבטיחותיים והכלכליים כאחד.

סורגים צורך בטיחותי

הסורגים, מהווים היום צורך בכל בית פרטי, בניין משותף ועסקים כאחד. עם גדילת כמויות הפריצות חשיבות התקנת הסורגים במקומות שונים, הפכו לחובה למניעת נזקים, גניבות ופגיעות בדיירים. סורגים לחלונות, מונעים פעמים רבות חדירת גנבים ומשיגי גבול. קיימים סוגים רבים של סורגים לצרכים שונים, בהתאם לצרכים הבטיחותיים של המקום ויכולות התקציב של הלקוח.

כמובן, סורגים משמשים לא רק למניעת פריצות אלא גם לשמיר מפני נפילה של ילדים מחלון הבית או בית הספר והגן. למעשה הסורג מהווה קו הגנה אחרון מפני נפילת ילדים.

סורגים דקורטיביים

כיום, רבים כבר מבינים שסורגים לא חייבים להיות אסוציאציה אוטומטית לבית סוהר, אלא יכולים לתת מענה גם לצרכים עיצוביים ולא רק בטיחותיים. מגוון הסורגים הרחב הקיימים היום בתחום השערים והחלונות, ניתנים לעיצוב בסגנונות וגוונים שונים בהתאם לבקשה הלקוח והגדרות התקציב שלו, סורגים עונים גם על צרכי נוחיות, כמו, סורגים מתקפלים וסורגי חלונות נפתחים.

פתרונות לסורגים כנגד פגעי מזג האוויר

סורגים בדרך כלל, מיוצרים מברזל ומתכת חומרים אשר נתונים לפגעי מזג אויר כמו שמש וגשם. מזג האוויר נוטה לפגוע בצבע הסורג על ידי קילופו או החלדתו של הסורג. קיימים סורגים המיוצרים מחומר אשר אינו מחליד, סורגים אלה יהיו בדרך כלל יקרים יותר. פתרון נוסף אשר ניתן להשתמש בו על מנת למנוע חלודה וקילוף לאורך זמן, הוא שימוש בצבע מיוחד, אשר שומר על החומר בפני פגעי האקלים החם, בו מאופיינת ארצנו, במיוחד במקומות החשופים לשמש.

הסורגים עם הפתרון להתקנת מזגנים

מסגריית אורדן פיתחה שיטה חדשנית לשדרוג הסורג הקיים מסורג סטטי שאינו ניתן לפתיחה צירית. שינוי זה הינו מתבקש בעת שרוצים להתקין מזגנים ולתת שירות תיקונים.

חשיבות החברה המתקינה

חשוב מאוד לוודא, שהחברה המשווקת ומתקינה את הסורגים, תעמוד מאחורי המוצר שלה על ידי מתן אחריות על בטיחות הסורגים, איכות השירות בעת ההתקנה ולאחר ההתקנה, זמינות החברה בכל מקרה של תקלה ומגוון האפשרויות אותן מסוגלת החברה להציע ללקוח.

במסגריית  "אורדן", תוכלו למצוא מגוון עיצובים וצורות סורגים, לצרכים שונים והתקנות במקומות שונים. אנו ב "אורדן", מספקים סורגים בהתאמה אישית לכל לקוח על פי דרישת רמת הבטיחות המבוקשת, העיצוב והמחיר, ללא פשרות על יעילות השירות. אנו זמינים עבורכם, לצורך התקנה, טיפול משמר ותיקון.

מעוניין בסורגים חדשים לבית? לעסק? צור קשר, ואנו נתאים עבורך את הסורג המתאים ביותר.

כי כשזה מגיע לביטחון, סורגים הם בגדר חובה!

<--->3
3
<--->23
23
<--->24
24
<--->28
28
<--->33
33
<--->34
34
<--->43
43
<--->79
79
<--->84
84
<--->85
85
<--->86
86
<--->89
89
<--->90
90
<--->91
91
<--->92
92
<--->93
93
<--->94
94
<--->102
102


| סורגים || סורגים מתקפלים || סורג בטיחות |


דוא"ל: ordandany@walla.com