עמודי חניה מתקפלים

 עמודי חניה מתקפלים הקץ לגניבת החניה!

גם לכם קורה שאתם מגיעים הביתה ורואים שהשכן ממול שוב חנה לך בחנייה?

רוצה לעמוד על זכויותיך החוקיות ולמנוע מחוצפנים למיניהם לחנות בחניה הפרטית שלך?

מעכשיו יש פתרון! הצב זקיף- פתרון מהיר ותקיף.

מהו עמוד חניה מתקפל?

עמוד חניה מתקפל זהו מתקן קטן יחסית הניתן להצבה במקומות חניה פרטיים ומוסדיים כאחד המונעים כניסת רכבים זרים או לא מורשים למקומות חניה פרטיים השמורים לעובדים או לחילופין במקומות חניה פרטיים בבנייני מגורים או בתים פרטיים, עמוד החניה המתקפל מותקן במקום החניה ואינו מאפשר חנית רכב אחד על ידי כך שהוא מעוגן בבטון וכל ניסיון חניה יתקל בכישלון מצד גנבי החניה. זאת ועוד הפריט הקטן והתמים הזה לכאורה, מאופיין בחוזק רב, על ניסיון של מעבר או דריסה שלו יסתיים בתוצאה של פגיעות והרס הרכב הדורס.

יתרונותיהם של עמודי חניה מתקפלים

היתרונות הבולטים ביותר של עמודי החניה המתקפלים הם הקומפקטיות שלהם, פשטות ההתקנה, הנעילה והשחרור שלהם. עמודי חניה מתקפלים ניתנים לפתיחה מהירה. עם זאת, המאסיביות שלהם ואפשרויות הנעילה שלהם מאפשרות הגנה מושלמת מפני גנבי חניה סדרתיים. המתקן מכני לחלוטין.

 היתרון עמוד החניה המתקפל על פני שערים חשמליים

במקומות כמו בניינים משותפים לא ניתן לחסום את החניה בשום צורה אחרת ובתים פרטיים אשר מעוניינים לחסוך על שער חשמלי לחניה יכולים לעשות זאת באופן פשוט על ידי עמוד החניה ללא הסתבכות עם שלטי חניה חשמליים ושער חשמלי שהחליט לפתע פתאום להיתקע. פתרון עמוד החניה המתקפל הוא התפעול הנוח שלה, הבלאי הארוך, אורך חיי מוצר ארוכים במיוחד לעומת שערי חניה חשמליים, סיכויי חבלה אפסיים וסיכויי תקלות מזעריים ביותר.

עמודי החניה המתקפלים של אורדן

באורדן אנו נתאים עבורכם את עמוד החניה המתקפל, בחברתנו קיים מגוון רחב של עמודי חניה מתקפלים המתאים לכל גודל חניה קיים. בבואכם לרכוש עמוד חניה מתקפל או "זקיף" אצלנו באורדן תקבלו הדרכה מעשית על אופן הקיפול ואופן הצבת המתקן במקום החניה שלכם.

ה"זקיף" של אורדן- שומר החניה הפרטי שלך!

עמוד חניה עגול עמוד חנייה מרובע עם כנפיים
   


דוא"ל: ordandany@walla.com