עגלות שינוע

עגלות שינוע- שנעו את הבטיחות והייעול כמה צעדים קדימה

עגלות השינוע, מהוות פתרון נוח להעברת משאות כבדים במחסנים הנמצאים במפעלים ותעשיות שונות כגון : חלקי חילוף, חבילות דואר וכדומה. מסגריית אורדן נותנת פתרונות בהתאמה אישית לכל עסק על פי דרישותיו.

עגלות השינוע בעסקים שוני

עגלות שינוע מאפשרות העמסת חפצים ופריטים כבדים ממקום למקום במקומות עבודה כמו מפעלי תעשיה, עסקים מסחריים גדולים ומקומות בעלי חללים גדולים במיוחד כמו מחסנים, שדות תעופה ואזורי תעשיה אשר מאופיינים בעבודה עם משאות כבדים אשר לא ניתנים להעברה בידיים. עגלות השינוע מאפשרות חיסכון רב בדלק ורכישת מלגזות לצורך שינוע חפצים ממקום למקום במרחקים קצרים יחסית כמו במקומות של מרכזי קניות להעברת המוצר מהמחסן לדלפק הקניות או דלפק ההזמנות לספקים ולקוחות פרטיים.

כללי הבטיחות בעת שינוע משאות כבדים

עגלת שינוע היא פריט שימושי וחסכוני מאוד ביחס לאפשרויות שינוע אחרות. יחד עם זאת, ישנה חשיבות רבה על שימת דגש על בטיחות השימוש בעגלה של המשתמש בה ושל הסובבים אותה.

חשוב מאוד להעביר תדרוך מסודר לעובדים אשר תפקידם כולל שינוע חפצים בעזרת עגלות השינוע ולהדגיש את אופן ההחזקה וההליכה עם העגלה, נעילת נעלי בטיחות מתאימות, כמויות המקסימום והימנעות מהעמסת משקל יתר על עגלת השינוי למניעת פגיעות גב ושימת לב על העוברים ושבים למניעת נזקים, תאונות עבודה ופגיעות בעובד, בלקוחות ובמכשור והמוצרים הקיימים במקום.

אמנת השירות של מסגריית "אורדן"

מסגריית אורדן שמה לה למטרה את מצוינות השירות ללקוחות, וזאת לא רק על ידי שיווק מוצרים איכותיים ובטיחותיים אלא גם הדגשת נושא הבטיחות ובטיחות השימוש במוצרים. כל לקוח מקב הדרכה מסודרת על המוצר בעת רכישתו והסבר על אופן השימוש בו לשימוש יעיל ובטיחותי במוצר, אנו עוסקים בשיווק עגלות שינוע מסוגים שונים ללקוחות שונים.

בין לקוחתנו נמנים: רשות הדואר, דיוטי פרי, מאיר חברה למכוניות (וולוו והונדה).

עגלות השינוע של "אורדן"- שנעו את העסק שלכם קדימה!

<--->12
12
<--->13
13
<--->14
14
<--->15
15
<--->16
16
<--->17
17

 


| שינוע || עגלות || עגלות שינוע |


דוא"ל: ordandany@walla.com